بیمه عمر بیمه ایران

بیمه عمر , بیمه عمر ایران , خرید بیمه عمر ایران , خرید اینترنتی بیمه عمر ایران

شرایط عمومی بیمه عمر ایران چیست ؟

شرایط عمومی بیمه عمر ایران چیست؟ هر آنچه که باید در مورد بیمه عمر ایران بدانید در این مقاله بخوانید تا اطلاعات کاملی را در مورد این بیمه به دست آورید.
بیمه عمر از دیگر بیمه هایی است که افراد زیادی با اهداف مختلفی آن را خریداری می کنند. بیمه عمر دارای طرح های مختلفی است، از جمله این طرح ها می توان به بیمه عمر و سرمایه گذاری اشاره کرد که از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. با استفاده از این نوع بیمه می توانید پس انداز خوبی را ذخیره کنید و تحت پوشش هایی نیز قرار بگیرید. بیمه عمر و سرمایه گذاری به این صورت می باشد که شما یک مبلغی را در مدت زمان مشخصی به عنوان حق بیمه عمر به شرکت بیمه مربوطه پرداخت می کنید و پس از پایان دوره، بیمه مبلغی را به عنوان اندوخته بیمه عمر به شما پرداخت خواهد کرد.
امروزه شرکت های بیمه مختلفی در حوزه بیمه عمر فعالیت دارند، از جمله این شرکت ها بیمه ایران می باشد. در این مقاله قصد داریم شما را بیشتر با بیمه عمر ایران و شرایط عمومی آن آشنا سازیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

 بیمه عمر , بیمه عمر ایران , خرید بیمه عمر ایران , خرید اینترنتی بیمه عمر ایران

ویژگی های مثبت بیمه عمر بیمه ایران

بیمه عمر از مزیت های بسیار بالایی برخوردار است که در ادامه شما را با برخی از این ویژگی های مثبت آشنا خواهیم ساخت.
• از مهمترین و بارزترین ویژگی های بیمه عمر این است که به قشر خاصی تعلق ندارد و هر کسی با هر درآمدی می تواند این بیمه را خریداری و از مزایای آن بهره مند شود.
• از دیگر ویژگی های این بیمه این است که در زمان بازنشستگی فرد دارا بیمه عمر دارای یک مستمری خواهد بود و می تواند از آن برای امرار معاش زندگی خود استفاده کند.
• یکی دیگر از ویژگی های مثبت بیمه نامه عمر این است که افراد می توانند از همان سنین کودکی فرزند خود را بیمه کنند و با این کار خواهند توانست یک سرمایه گذاری امن را برای فرزندان خود ایجاد کنند.

انواع بیمه عمر بیمه ایران

شرکت بیمه ایران از جمله شرکت هایی است که در ارائه بیمه عمر تنوع بسیار زیادی را دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع بیمه عمر ایران بیشتر آشنا شوید.
بیمه عمر مان ایران
از جدیدترین طرح های بیمه ای، بیمه عمر مان می باشد که بیمه ایران آن را ارائه می دهد. همانطور که اشاره شده بیمه عمر علاوه بر اندوخته ساز بودن، دارای پوشش های بیمه ای کاملی نیز می باشد. در این طرح شرایط بیمه عمر ایران بسیار جامع است و اگر فرد تمایل داشته باشد از جدیدترین بیمه نامه های عمر استفاده کند، بیمه عمر مان بهترین انتخاب برای او خواهد بود.
بیمه جامع زندگی
این طرح در سال های قبل توسط شرکت بیمه نامه ایران ارائه می شد اما در حال حاضر بیمه جامع زندگی در این شرکت دیگر ارائه نمی گردد.
بیمه عمر و بازنشستگی ایران
از دیگر طرح های جدید در بیمه ایران، بیمه عمر و بازنشستگی می باشد. با انتخاب این طرح فرد می تواند از مزایای بیمه عمر و بازنشستگی استفاده کند و در پایان قرارداد بازنشستگی را دریافت نماید. دغدغه بسیاری از خانواده ها فراهم نمودن یک پشتیبان مالی مناسب برای فرزندان خود است. اما دیگر نیازی به نگرانی نیست زیرا با استفاده از این بیمه نامه فرد می تواند هزینه لازم برای ادامه تحصیل فرزندان و یا شروع یک کسب و کار را فراهم کند.

بیمه ازدواج جوانان ایران
با استفاده از این نوع بیمه عمر جوانان دیگر نگران جبران هزینه های ازدواج نخواهند بود زیرا می توانند تمامی هزینه های موجود در مراسم ازدواج خود را جبران کنند.
بیمه زنان خانه دار بیمه نامه ایران
متاسفانه در کشور عزیزمان ایران زنان خانه دار درآمد مشخصی را ندارند، در نتیجه زمانی که سرپرست خانوار در قید حیات نباشد از نظر مالی با مشکل روبرو خواهند شد. اما اگر زنان خانه دار از سنین پایین سرمایه گذاری در بیمه عمر را شروع کنند؛ آنگاه در سنین بالا می توانند بیمه مستمری دریافت کنند.

بیمه عمر , بیمه عمر ایران , خرید بیمه عمر ایران , خرید اینترنتی بیمه عمر ایران

شرایط بیمه عمر ایران

برای خرید هر یک از بیمه های عمر بیمه ایران شرایطی در نظر گرفته می شود و فرد باید در هنگام خرید بیمه آن ها را ارائه دهد. از جمله این شرایط می توان به موارد زیر اشاره کرد:
سن
از جمله عواملی که بر روی شرایط بیمه عمر ایران تاثیر گذار می باشد، سن است که باید در هنگام شروع قرارداد ارائه شود.
مدت قرارداد بیمه
عاملی دیگر تاثیر گذار بر روی شرایط بیمه عمر بیمه ایران مدت زمانی است که شخص می خواهد تحت پوشش بیمه قرار بگیرد. معمولا هر شخص می تواند بین ۵ الی ۳۰ سال تحت پوشش بیمه عمر قرار بگیرد. توجه داشته باشید که هر چه مدت قرارداد بیمه نامه عمر بیشتر باشد، میزان سود دهی نیز بالاتر خواهد بود.
میزان حق بیمه
بسته به اینکه در ابتدا می خواهید چه مبلغی را برای حق بیمه پرداخت کنید، شرایط بیمه عمر ایران متفاوت خواهد بود.
میزان افزایش سالانه حق بیمه
شخص می تواند هر سال درصدی را به حق بیمه خود اضافه کند و با انجام این کار می تواند تا پایان مدت قرارداد خود مبلغ قابل توجهی را سرمایه گذاری کند. همچنین شما می توانید برای خنثی کردن اثر تورم، سالانه مبلغی را به حق بیمه عمر خود اضافه کنید.
پوشش های اضافی
از دیگر عوامل مهمی که بر رو شرایط بیمه عمر بیمه ایران تاثیر گذار خواهد بود، پوشش های اضافی است که می خواهید به بیمه عمر خود اضافه کنید. توجه کنید که هر چه تعداد پوشش های اضافی شما بیشتر باشد، اندوخته شما در پایان مدت قرارداد کمتر اما در عوض در برابر خطرات مختلف تحت پوشش بیمه خواهید بود.

مزایای بیمه عمر ایران

بیمه عمر ایران از اهمیت و مزایای بسیار زیادی برخوردار است. از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• از جمله مواردی که بیمه عمر ایران تحت پوشش خود قرار می دهد شامل پوشش فوت عادی، پوشش فوت در اثر حادثه، پوشش هزینه های پزشکی، پوشش نقص عضو و امراض خاص می باشد.
• با استفاده از بیمه نامه عمر بیمه ایران شما می تواند در مدت معینی مبلغ قابل توجهی را سرمایه گذاری کنید.
• از دیگر مزایای این بیمه این است که شما می تواند از بدو تولد تا ۷۰ سالگی از بیمه عمر و مزایا و پوشش های آن استفاده کنید.
• امکان پرداخت سود تضمینی و مشارکتی در بیمه عمر بیمه این وجود دارد که شما با استفاده از آن می توانید سرمایه امنی را برای خود و فرزندان تان داشته باشید.
• در بیمه عمر بیمه ایران امکان تبدیل اندوخته بیمه عمر به بیمه بازنشستگی وجود دارد.نویسنده مطلب مرتضی اسماعیل پور