صدور قسطی بیمه شخص ثالث ((بیمه ایران))

تورم و شرایط بد اقتصادی و همچین بالارفتن سالانه نرخ بیمه شخص ثالث با توجه به افزایش قیمت دیه در هر سال بعضی از رانندگان خودرو های سواری مخصوصا قشر متوسط و روبه پایین جامعه را که خودروهای نه چندان گران قیمت دارند و برای جا به جایی مسافر یا کارهایی از این دست از آن استفاده می کنند برای خرید بیمه شخص ثالث دچار مشکلات عدیده ای می نماید.

مسافربران شخصی، رانندگان تاکسی و سایر اقشار زحمت کش جامعه علاوه بر تحمل افزایش هزینه بنزین، بالا رفتن هزینه استهلاک خودرو و لوازم یدکی دیگر تاب پرداخت هزینه های بیمه شخص ثالث را به صورت یک جا ندارند.

با توجه به اینکه طبق قانون بیمه شخص ثالث تمام دارندگان خودرو ملزم به تهیه بیمه شخص ثالث هستند و در صورتی که بیمه نامه تهیه ننمایند مرتکب جرم شده اند، همکاران ما را در واحد فروش بیمه ناب به این فکر انداخت تا برای مقابله با بالارفتن نرخ بیمه نامه های شخص ثالث، طرح فروش قسطی بیمه شخص ثالث را جهت بهره مندی شما رانندگان عزیز تهیه و ارائه نمایند که امید است هرچه سریعتر این امر تحقق یابد.

بیمه شخص ثالث از دم قسط خرید بیمه شخص ثالث از دم قسط خرید بیمه شخص ثالث ایران از دم قسط

خرید قسطی بیمه شخص ثالث چگونه است ؟

 خرید قسطی بیمه شخص ثالث در حال حاضر به روش زیر امکان پذیر است
 • خرید بیمه شخص ثالث با چک

در این روش بیمه گذار باید ۵۰ درصد(نیمی از حق بیمه) مبلغ بیمه نامه را بصورت نقدی پرداخت نماید و مابقی مبلغ بیمه نامه را در ۳ چک بصورت ماهانه و متوالی به شرکت بیمه ناب ارائه دهد.

ما در مجموعه بیمه ناب نیز این شرایط را برای شما عزیزان فراهم نموده ایم بنحوی که می توانید با پرداخت ۵۰ درصد مبلغ حق بیمه شخص ثالث مابقی مبلغ را در ۳ چک به همکاران واحد فروش ما ارائه دهید تا اندکی از فشار مالی حاصله از خرید بیمه نامه شخص ثالث بر روی شما کاسته شود. امید است با استفاده از این طرح بتوانیم کمکی هر چند کوچک در حل مشکلات اقتصادی شما عزیزان برداشته باشیم.

 • خرید بیمه شخص ثالث بدون چک

در صورتی که تمایل ندارید برای خرید بیمه نامه چک ارائه نمائید یا قصد فروش خودرو رو خود را در زمانی نزدیک دارید می توانید با تهیه بیمه نامه هایی با مدت اعتبار ۲ ماهه، ۴ ماهه یا ۶ ماهه مبلغ کمتری برای صدور بیمه نامه پرداخت نمائید.

فقط نکته ای که باید به آن توجه بفرمایید خرید بیمه نامه با زمان های کوتاه تر در نهایت هزینه بیشتری را برای شما به ارمغان خواهد آورد و در پایان سال شما ۱۸ درصد بیشتر نسبت به خرید نقدی بیمه نامه یکساله پرداخت کرده اید .

پیشنهاد همکاران ما در بیمه ناب به شما عزیزان این است که در صورتی توانایی خرید بیمه یکساله را دارید برای آن اقدام نمائید تا هزینه کمتری جهت صدور بیمه نامه شخص ثالث بپردازید.

چرا شرکت های بیمه شخص ثالث از دم قسط را ارائه نمی دهند؟

به دلیل بدقولی بیمه گذاران و نقد نشدن چک های آنها در حال حاضر بیشتر شرکت های بیمه ای ترجیح می دهند که بیمه شخص ثالث را بصورت نقدی ارائه دهند. زیرا در غیر اینصورت تمام مسئولیت بیمه نامه صادر شده بر عهده شرکت صادر کننده بیمه است. با این حال شرکت های زیر همچنان ارائه بیمه شخص ثالث از دم قسط را در سبد خدمات خود ارائه نمی دهند .

 

شرایط پرداخت قسطی بیمه شخص ثالث چگونه است ؟

شرایط پرداخت اقساطی بیمه شخص ثالث در شرکت های مختلف متفاوت است. برای مثال بعضی از شرکت ها تنها یک فقره چک به تاریخ وسط یا راس اقساط را دریافت می نمایند در حالی که شرکت های دیگر تا سه چک نیز دریافت می نمایند. برای کسب اطلاعات دقیق تر در زمینه خرید اقساطی بیمه شخص ثالث ایران کافیست با فروش بیمه ناب تماس حاصل کنید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهند.

فروش بیمه قسطی شخص ثالث  به چه افرادی تعلق می گیرد ؟

برای فروش بیمه شخص ثالث قسطی  محدودیتی که وجود دارد این است که در صورت استفاده از بیمه نامه سال قبل جهت تمدید بیمه های سال جدید امکان صدور اقساط وجود ندارد و همچنین در بیمه های کوتاه مدت امکان صدور اقساطی وجود ندارد .

آیا با خرید بیمه نامه قسطی هم می توان از تخفیف های عدم خسارت سال های گذشته استفاده کرد ؟

بله ، در صورت خرید بیمه شخص ثالث قسطی هم شما می توانید از تخفیف عدم خسارت سال های گذشته استفاده نمائید و در این مورد با پرداخت نقدی هیچگونه تفاوتی وجود ندارد. حتی زمانی که شما بیمه نامه های کوتاه مدت را تهیه می نمائید اگر مجموعه بیمه نامه های کوتاه مدت شما به ۱۲ ماه برسد شما می توانید همچنان از تخفیف سال های گذشته استفاده نمائید.

سقف تعهدات و پوششهای بیمه قسطی با بیمه نقدی تفاوت دارد ؟

خیر، در پرداخت خسارت و تعهدات هیچگونه فرقی بین این نوع بیمه نامه ها وجود ندارد فقط در صورتی که شما بیمه اقساطی تهیه کرده باشید و قصد دریافت خسارت را داشته باشید باید اقساط خود را تسویه نمائید تا شرکت بیمه بتواند به تعهدات خود در زمینه پرداخت خسارات وارده به شما اقدام نماید.

 

 نویسنده مطلب مرتضی اسماعیل پور • ولیدحمدانی در تاریخ شنبه 6 ژوئن 2020گفته است:

  باتشکرازبیمه ایران

  • مرتضی اسماعیل پور در تاریخ پنج‌شنبه 16 جولای 2020گفته است:

   درود بر شما
   بیمه ایران درخدمت شماست

 • مرتضی اسماعیل پور در تاریخ چهارشنبه 18 نوامبر 2020گفته است:

  دوست عزیز آزردگی خاطر نداره بیمه ناب برای شما عزیزان شرایط متفاوتی رو فراهم میکند
  صدور بیمه نامه بصورت اقساط یا کوتاه مدت (کمتر از یکسال) رو به شما پیشنهاد میدهد که راحتتر بتوانید وسیله خود را بیمه نمایید

 • مجید در تاریخ سه‌شنبه 15 دسامبر 2020گفته است:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم بیمه شخص ثالث من در سال ۱۳۹۸/۵/۶ تمام شده میتوانم قسط بندی کنم با سفته ممنون میشم پیگیری کنید🙏🙏🙏

  • مرتضی اسماعیل پور در تاریخ چهارشنبه 28 آوریل 2021گفته است:

   سلام وقت بخیر
   صدور بیمه های قسطی فقط با ارائه چک صورت میپذیرد